obraz

obraz

czwartek, 6 sierpnia 2015

SKYTRAX

Czy ktoś z was kiedyś słyszał o SKYTRAX? To organizacja z Wielkiej Brytanii, która zrzesza przedstawicieli branży lotniczej. Każdego roku przyznają odznaczenia dla Najlepszej Linii Lotniczej na świecie oraz Najlepszego Lotniska. Co najważniejsze, nagrody nie są przyznawane w oparciu o sędziów, komisje, czy jakieś inne cuda. Brane pod uwagę są opinie i głosy pasażerów, czyli osób, które odbyły lot z daną linią i mają coś w tej kwestii do powiedzenia. Liczy się każdy szczegół: załoga, lotnisko, serwis na pokładzie, jakość podawanych posiłków, czy system rozrywki proponowany na pokładzie (wybór filmów, muzyki, itp.). Na swojej stronie prowadzą też forum z opiniami na temat linii, lotnisk i usług na nich oferowanych. Można tam znaleźć wiele ciekawych, niekiedy śmiesznych opisów, ponieważ jak powszechnie wiadomo, negatywne doświadczenia zawsze miały większą potrzebę ujrzenia światła dziennego i podzielenia się z innymi, niż te pozytywne. Jak wszystko jest w porządku, to zadowoleni idziemy do domu. Kiedy jednak coś nie pasowało, czujemy potrzebę podzielenia się tym z innymi. A gdzie lepiej to zrobić, jak nie w internecie. Dla ciekawskich podsuwam linka do strony Skytrax (całość prowadzona w języku angielskim).

To właśnie dlatego ta nagroda tak się liczy, bo przyznawana jest od ludzi, dla których my się tak staramy, dla których przechodzimy szkolenie za szkoleniem i którzy są na naszym pokładzie najważniejsi. Linie Qatar Airways otrzymały tytuł Najlepszej Linii Lotniczej w latach 2011 i 2012. Przez dwa kolejne lata byliśmy na drugim miejscu, ustępując linom Emirates ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich w 2013 i Cathay Pacific z Hong Kongu w 2014. W tym roku wróciliśmy na pierwsze miejsce. Z tej okazji firma umożliwiła swoim pracownikom zrobienie pamiątkowego zdjęcia i podzielenie się tym z innymi. Dzięki temu mogę w końcu oficjalnie po raz pierwszy pokazać się Wam w pełnym umundurowaniu!


Jak zawsze dumna i zadowolona z tego, co robię!

A oto pierwsza dziesiątka Najlepszych Linii Lotniczych:
1. Qatar Airways
2. Singapore Airlines
3. Cathay Pacific (Hong Kong)
4. Turkish Airlines
5. Emirates
6. Etihad Airways
7. ANA All Nippon Airways (Japonia)
8. Garuda Indonesia
9. EVA Air (Tajwan)
10. Qantas Airways (Australia)


11 komentarzy:

 1. Brawo i gratulacje!!

  OdpowiedzUsuń
 2. super super gratulujeee! :)
  ślicznie Ci w tym mundurze!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie Pani w tym uniformie :) Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo bardzo ładnie i twarzowo

  OdpowiedzUsuń
 5. piękny mundur, najpiękniejszy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ma się co dziwić że to najlepsze linie na świecie, skoro maja taki personel. Gratulacje i pozdrowionka .

  OdpowiedzUsuń
 7. patrząc na ten widget który pokazuje temperaturę w Dausze my czytelnicy pani bloga apelujemy o nie przesyłanie więcej takich opałów przez panią :) nam już wystarczy wiemy jak się pani czuje w Katarze jak są takie upały :D żądamy przywrócenia temperatury w granicach 25-28 a nie 35-40 :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale fajnie ze dodalas to zdjecie! Super:-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepiękna Pani Stewardessa!!
  Pozdrawiam,
  Natalia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Pytanie kto nie słyszał o Skytrax ;) O kilku lat te same linie okupują najwyższe miejsca. Niektórymi miałam okazje latać. W liniach arabskich wkurza mnie nieustanne pokazywanie kierunku Mekki. Ok, to linie arabskie więc teoretycznie rozumiem nachalność promowania islamu. Ale...ale przewożą pasażerów z całego świata, wyznających różne religie lub będących ateistami. Dlaczego ta wolność wyznania lub niewyznania jest pozorna? Pewne symbole wciska się wszędzie, innych zabrania się bo blokują wolność.
  A wracając do nagrody, Pani przyczynia się do jej zdobycia i jestem pewna, że należy do tej najmilszej części obsługi :) Chociaż moim zdaniem mundury QA są zwyczajnie brzydkie to Pani sympatyczna twarz go ratuje:) A na innych zdjęciach z bloga - w wersji naturalno-wakacyjnej, wygląda Pani świetnie, dziewczęco i ślicznie:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Taka sytuacja : http://o2.pl/hot/skandal-na-pokladzie-przeczolgali-ja-po-podlodze-5927274637705857a

  OdpowiedzUsuń