obraz

obraz

środa, 30 października 2013

Co przyniesie listopad

Końcówka października była bardzo zróżnicowana. Najpierw podkręcili moje tempo dając mi loty jeden za drugim - Sri Lanka, Hiszpania, Tajlandia. Każdy z nich miał bardzo krótki odpoczynek, zaledwie kilkanaście godzin, więc przez cały tydzień nic, tylko latałam i spałam, latałam i spałam. Po takim maratonie przyszło kilka dni wolnego, więc po prostu się leniłam. Należało mi się. Kolejne cztery dni to szkolenia. Pierwsza pomoc, sytuacje awaryjne, ewakuacja, komunikacja, bla, bla, bla... Ale na szczęście listopad tuż tuż, a mój grafik na ten miesiąc wygląda już trochę rozsądniej. Loty mam na zmianę z wolnym, żadnych szkoleń, co prawda cztery dni w gotowości, a ostatnio coś nie lubią nas ze stand by wyciągać, ale tyle mogę przeboleć.

LISTOPAD:
01-02 - OFF
03-06 - SBY
07-08 - OFF
09-11 - Bangkok, Tajlandia
12-13 - OFF
14-16 - Chicago, USA
17-18 - OFF
19-21 - Waszyngton, USA
22 - OFF
23 - SBY
24 - OFF
25-26 - Bruksela, Belgia
27/28 - Dubaj, ZEA
29-30 - OFF

W internecie pojawia się sporo filmików na temat linii lotniczych. Jedne mniej zabawne, drugie bardziej. Ale to co wymyśliły linie Virgin America bardzo się wszystkim spodobało. Safety video - filmik/demonstracja na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas każdego lotu. Polecam.


A teraz po obejrzeniu filmiku Virgin America zapraszam na dzień otwarty do Qatar Airways :) 10 listopada, KRAKÓW!!! To tu dla mnie wszystko się zaczęło ponad dwa lata temu. Nie ma co się zastanawiać "Czy mi się uda..." tylko iść i spróbować! Zapraszam! 


6 komentarzy:

 1. Hej Martyna! :) od jakiegoś czasu wchodzę na Twojego bloga, wielki plus za wytrwałość w prowadzeniu. Każdy post jest mega ciekawy i muszę przyznać, że czytam z zapartym tchem :) Zastanawiam się nad uczestnictwem w Open Day QA - masz jakieś cenne rady dla nowicjuszki? pozdrawiam serdecznie A.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zastanawiaj się za długo, tylko idź na Open Day. Czasu do zastanowienia się później będzie sporo ) Wskazówki? Bądź sobą, pokaż, że potrafisz się odnaleźć w każdym środowisku i współpracować z dopiero co poznanymi ludźmi. Nie wybijaj się za bardzo, ale też nie siedź w cieniu innych. Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. może jak z 15kg schudnę to spróbuję ;) a tak to pozostaje mi marzyć. cudowna praca jeśli chodzi o obejrzenie świata.

  OdpowiedzUsuń
 4. Martyna, tęsknimy! < 3

  OdpowiedzUsuń
 5. co to znaczy stand by? masz wtedy wolne ? mozesz zwiedziać ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Stand by to inaczej bycie w gotowości. JEstem wtedy w swoim mieszkaniu w Doha, ale w wyznaczonych godzinach muszę być dostępna pod telefonem, bo w każdej chwili mogę dostać wiadomość, że np. za godzinę lecę do Londynu, czy Dubaju.

  OdpowiedzUsuń